FAQ

Якщо Ви користувач сервісу TakeUp, просто завантажте додаток з PlayMarket (Android) або App Store (iOS) і дотримуйтесь далі інструкцій при його першому запуску.
Додаток TakeUp працює на обох платформах – Android та iOS.
Просто скористайтеся в Вашому встановленому додатку TakeUp опцією «Викликати курьрера» і дотримуйтесь інструкцій. Якщо у Вас ще немає додатка, – Вам необхідно його встановити.
Сервіс TakeUp працює тільки з кур’єрами які погоджуються на умови співпраці та підписують публічну оферту. У ній вказані умови відповідальності за цілісність і своєчасність доставки. Відповідно, якщо товар не доставляється або доставляється пошкодженим, невчасно тощо – кур’єри несуть відповідальність – аж до кримінальної. Зі свого боку, компанія TakeUp пропонує додатковий сервіс страхування. Потрібно також знати, що в загальному по ринку % подібних випадків (саме пошкодженої доставки) є нижчою за 5%.
Дуже просто – в додатку Ви можете відразу спостерігати де знаходиться кур’єр.
Під час реєстрації, кур’єр додає свою банківську карту на яку після виконання завдання надходить оплата від замовника. Комісія сервісу становить при цьому 10% від суми за доставку. Замовник може розраховуватися як готівкою, так і безготівковим способом, якщо його карта додана до аккаунту. Комісія для замовника за безготівковий переказ складає 2.75% згідно з тарифами системи liqpay.
Кожен замовник має можливість відстеження кур’єра, виконання замовлення. Для цього в картці замовлення (вкладка «Активні замовлення») потрібно задіяти кнопку «Показати розташування кур’єра». При натисканні на кнопку на новому екрані буде з’являтися карта, де піном буде відзначено розташування кур’єра. Опція відстежувати кур’єра буде відключена після завершення замовлення.
Інтеграція у Ваш сайт (інтернет-магазин, систему електронної комерції) відбувається через механізм API. Після цього функція трекінгу (відстеження) буде працювати наступним чином. При виборі кур’єра, кожному замовленню привласнюється трекингової номер. При введенні даного номера в веб-інтерфейсі, замовник може побачити статус замовлення – «очікує виконання / виконується / виконаний». У статусі «виконується» переміщення кур’єра можна побачити на карті місцевості в режимі онлайн. Незалежно від поточного статусу завжди видно всі точки маршруту кур’єра, його ім’я і телефон.
  1. Вогнепальна зброя та її частини, боєприпаси тощо.
  2. Наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори.
  3. Легкозаймисті та вибухові речовини, азбест.
  4. Балони з рідиною і газом (за винятком порожніх балонів без вентиля).
  5. Тварини (останки тварин чи необроблене хутро) і рослини (за винятком саджанців і хвойних дерев).
  6. Посилки, що вимагають спеціального температурного режиму.
  7. Порнографічні матеріали, піратська продукція, товари, які порушують право інтелектуальної власності.
  8. Іноземна і національна валюта (крім нумізматичних монет та їх колекцій).
  9. Інші предмети, які заборонено чинним законодавством України.